شیر برقی تخلیه کمپرسور ACL
هیدرولیک پنوماتیک تهرانی عاملیت فروش شیر برقی تخلیه کمپرسور ACL

از این محصول جهت تخلیه خودکار آب جمع شده در کمپرسور هوای فشرده و خط های لوله انتقال هوا استفاده می گردد.

با کمک این شیر تایمردار با تنظیم درحالت مورد احتیاج مایعات جمع شده خارج می گردد و از آسیب به تجهیزات پنوماتیک ممانعت می کند.

این شیر دارای دکمه تست است و با ولتاژ 220 ولت کار می کند.

آب موجود در هوای فشرده موجب زنگ زدگی و فرسایش کمپرسور هوا و تجهیزات پنوماتیک می شود با نصب یک شیر تخلیه اتوماتیک در مکان هایی که آب جمع می شود به طور مرتب آب از سیستم خارج شده و عملکرد سیستم بالا می رود.شرکت ACL یک کمپانی ایتالیایی در زمینه تولید شیر برقی می باشد.

محصولات ACL تنها شامل شیر های برقی نمی شوند بلکه این کمپانی در زمینه شیر های انگل هم فعالیت می کند. کمپانی ACL یکی از کمپانی های به نام در زمینه تولید شیر های برقی با سابقه بالا و نمایندگی های فروش زیاد در سراسر جهانست. کمپانی ACl از سال 1987 اقدام به تولید طیف وسیعی از شیر برقی ها نموده است. این کمپانی شیر های مختلف با کاربرد های متفاوت تولید می کند.

محصولات ACL :

همانطور که می دانید کمپانی ACL تولید کننده شیر های برقی و انگل ولو های پنوماتیکی است.

این کمپانی متریال ها و مواد مختلفی را جهت تولید شیر های برقی استفاده می کند.

آلیاژ های استیل، برنج،انواع مواد پلاستیکی و …شیر های ساخته شده به وسیله کمپانی ACL از سایز M5 تا 3 اینچ هستند.

ولتاژهای متفاوت جهت تحریک شیر های برقی در دسترس می باشد.شیرهای ACL در قسمت های متفاوت صنعتی : صنایع آب، وسایل الکترونیکی، اتوماسیون، گرمایش و تهویه مطبوع، تجهیزات پزشکی و دارویی، پارچه، غذا، پنوماتیک و ... قابل استفاده می باشند.شیر برقی ACL از شیر های برقی مرغوب بازار که با کیفیت تولید شده است.شیر برقی مارک ACL تولید کشور ایتالیا می باشد.

شیر های برقی (Solenoid Valves) کاربرد های مختلفی دارند. این که تعداد بسیاری از شیر های برقی جهت فعالیت های متفاوت وجود دارد به این معنیست که شیر های برقی می توانند احتیاج بسیاری از صنایع را رفع نمایند و جهت سیال ها و مواد مختلفی استفاده گردند.