نماینده فروش پمپ هاو hawe
هیدرولیک پنوماتیک تهرانی نمایندگی پمپ هاو hawe

محصولات HAWE :
قطعات هیدرولیکی تولیدی هاو کمترین فضای اشغالی ، کمترین مصرف و با دوامترین هستند.

این محصولات دارای خصوصیات زیرند:

دارای ساختمان فولادی بدون قطعه ریخته گری یا آلومینیوم تحت فشار می باشند.

بخش هایشان جهت متحمل شدن فشارهای زیاد طراحی و ساخته شده اند.

احتیاج فضایی حداقل دارند و در اصطلاح کم جا هستند.

کاربرد تجهیزات هیدرولیکی HAWE در صنایع:

این محصولات در حوزه های مختلف صنعتی قابلیت کاربرد و استفاده دارند،ولی عمده صنایع زیر بیشترین بهره را از تجهیزات هیدرولیکی این برند آلمانی خواهند برد:

انرژی: HAWE تولید کننده تجهیزات هیدرولیکی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر می باشد تا از این راه برق ایمن، پایدار و کارآمد تولید و توزیع گردد. پاورهای بادی، خورشیدی و هیدرولیکی، یا هیدروپاورها از عمده محصولات HAWE در این زمینه می باشند.

زیرساخت: در حوزه زیرساخت هم تجهیزات هیدرولیکی HAWE به منظور ایجاد و توسعه زیرساختی پایدار و مطمئن تولید و به کار گرفته می شوند.

عمده کاربرد این محصولات در ساخت ماشین آلات، تجهیزات ریلی، ساخت و ساز ساختمانی و مهندسی عمران و شهرسازی می باشد.

اثربخشی فرآیندهای ساخت: فرآیندهای تولید صنعتی احتیاج روزافزون به بالا روی بهره وری، کارایی و اثربخشی را لازمه خود دارند و محصولات هیدرولیکی HAWE در این زمینه راه حلی راه گشا به حساب می آیند. این محصولات در ابزارهای ماشینی، ماشین کاری پلاستیک و ابزارهای هیدرولیکی به طور فراگیر مورد استفاده قرار می گیرند.

امور تغذیه و طبیعت: مهندسی کشاورزی و جنگلداری دیگر فیلدهای صنعتی به حساب می آیند که از تجهیزات هیدرولیکی HAWE بهره می برند. استفاده از این تجهیزات در ماشین آلات کشاورزی مانند تراکتور، کمباین، تریلرهای سیلو، انواع سمپاش ها، کامیون های حمل بار کشاورزی و از این قبیل نشان گر کاربرد گسترده این تجهیزات در کشاورزی هستند.

منابع: از محصولات HAWE می توان در استخراج و بهره برداری از منابع زیرزمینی و مواد اولیه خام هم بهره برد. خصوصاً حوزه های گاز و نفت به برای مهم بودنراهبردی شان در کشورشان از مشتریان اصلی محصولات HAWE هستند.

تجهیزات استخراج نفت، ماشین آلات و تجهیزات معدن کاری و تجهیزات دریلی و سوراخ کاری از عمده ترین مصادیق استفاده محصولات هیدرولیکی HAWE در صنعت هایپایه محسوب می شود.

بهداشت و سلامت: تجهیزات پزشکی HAWE دارای شاکله ای بهینه با طراحی جمع و جور در ضمن قابلیت عملکردی و کیفیت ودوام بالاست. این خصوصیات در صنایع پزشکی فایده ی زیادی برای محصول رقم می زنند و از این رو تجهیزات هیدرولیکی HAWE به طور بسیار و تنوع در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. تخت های جراحی، برانکاردها و سیستم های قفل طبقه از جمله این مصادیق هستند.