نمایندگی فروش پمپ هیدرولیک hawe
هیدرولیک پنوماتیک تهرانی نمایندگی فروش پمپ هیدرولیک hawe

محصولات HAWE :
قطعات هیدرولیکی تولیدی هاو کمترین فضای اشغالی ، کمترین مصرف و با دوامترین هستند.

این محصولات دارای خصوصیات زیرند:

دارای ساختمان فولادی بدون قطعه ریخته گری یا آلومینیوم تحت فشار می باشند.

بخش هایشان جهت متحمل شدن فشارهای زیاد طراحی و ساخته شده اند.

احتیاج فضایی حداقل دارند و در اصطلاح کم جا هستند.

فاقد نشتی هستند.

دارای تأییدیه های معتبر جهت شرایط های عملیاتی به خصوص هستند.

شرکت هاو بالاترین استاندارد‌های صنعتی و زیست محیطی بین المللی را جهت همه ی محصولات تولیدی خود مانند شیر هیدرولیک هاو HAWE و پمپ هیدرولیک هاو HAWE کسب کرده که نشان از دید فراگیر و گسترش یافته این شرکت در عرضه محصولات هیدرولیکی می‌باشد.

ارایه قطعات هیدرولیک فوق العاده با کیفیت و دارای تکنولوژی ساخت بالا از کمپانی آلمانی هاو ، پمپ هیدرولیک پیستونی HAWE سری پمپ پیستونی دبی متغیر ، بسیار دقیق و در عین حال با سرعت بالا ،دارای ظرفیت و لیتراژ متفاوت و ارائه شده در مختلف ترین سری های امکان پذیر به علت پوشش دهی کامل طیف گسترده ازاحتیاج های سیستم هیدرولیک ، عملکرد قدرتمند در شرایط دشوار کاری و به همین علت ایده آل برای سیکل های کاری طولانی ، دقیقا مناسب سیستم های پیچیده و حرفه ای ، قابل اطمینان و ایمن با توجه به اهمیت فوق العاده استراتژیک پمپ هیدرولیک در یک سیستم هیدرولیک داشتن یک دید کیفی در هنگام انتخاب امری حیاتی می باشد.

شرکت هاو دارای گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت شامل ISO9001:2015 ،ISO14001 ،ISO45001 ،ISO50001 و ISO13485:2016 می باشد. همچنین محصول های این شرکت هاو مطابق با استانداردهای ISO 3322 ،DIN ISO 7181 و DIN ISO 4313 طراحی و تولید می شوند و از این رو می توان نیز اهتمام هاو به الزامات فنی، ایمنی، زسیت محیطی، بهداشت، مدیریت فرایندها و سیستم ها پی برد.