پمپ هیدرولیک hawe
هیدرولیک پنوماتیک تهرانی مرکز فروش پمپ هیدرولیک hawe

محصولات HAWE

قطعات هیدرولیکی تولیدی HAWE کم مصرف، کم جا و مستحکم هستند.

این محصول ها دارای خصوصیات به شرح زیر اند:

فاقد نشتی می باشند.

دارای تأییدیه های معتبر برای شرایط عملیاتی خاص هستند.

دارای ساختار فولادی بدون قطعه ریخته گری یا آلومینیوم تحت فشار می باشند.

اجزا آن ها جهت متحمل شدن فشارهای بالا طراحی شده اند.

احتیاجی به فضای بزرگی نداشته و در اصطلاح کم جا هستند.

تجهیزات هیدرولیکی متحرک: این محصول ها انواع سوپاپ های جهت دار ولوی در انواع PSL و PSV، ولوهای جهت دار در انواع PSLF ،PSVF و SLFV، ولوهای سری EDL و ولوهای CWS را شامل می گردند.

همچنین ولوهای کنترل بار در انواع CLHV، و LHDV، پمپ های پیستونی محوری و موتورهای پیستونی محوری، پمپ های پیستونی محوری جابجا شونده سری V60N، آمپلی فایرهای سری EV2S، کنترل کننده های متحرک ESX، سیستم های کنترل الکتریکی و انواع محصولات دیگر از جمله تولیدات متنوع HAWE به حساب می آیند.

تجهیزات هیدرولیکی فشار بالا: این محصولات شامل انواع پمپ های پرفشار، پمپ های پیستونی محوری سری R، پمپ های هیدرولیکی با هوا محور در سری LP، پمپهای دو گام سری RZ، المنت پمپ، ولوهای پرفشار، سیت ولوها در سری های BVP17، ولوهای کنترل فشار نوع MV، انواع چک ولوها، پاورپک های هیدرولیکی در سری KA ،HKL، پاورپک های استاندارد سری FXU و محصولاتی از این دست تولید و روانه بازار می گردند.

سرو سیسستم های هیدرولیکی: این دسته محصول ها هم شامل انواع درایوهای الکترو هیدرولیکی در سریهای ePrAX ماژولار و max می شود. این محصولات با وجود استفاده های مخصوص در مورد ها و زمینه های مختلف قابل استفاده می باشند.

مینی هیدرولیک ها: این دسته از تجهیزات هیدرولیکی HAWE شامل مینی پاورپک های نوع HR050 ،HR080، و HR120 می شود که بر حسب قابلیت های مختلف در زمینه های متفاوت قابل استفاده هستند. این سریها بر حسب فشار عملیاتی، نرخ جریان، حجم مخزن و وزنشان از هم متمایز می گردند.

همچنین ولو بانکهای سری SLC1، و TLC3 از دیگر محصولات HAWE هستند که تولید وبه مشتریان عرضه می شوند.